Офіційний сайт LaPizza Restaurant

Про ресторан


 

Дбаючи про інтереси наших гостей, ми вирішили поєднати у одному закладі бар, піцерію, дитяче кафе і ресторан. Завдяки цьому у нас Ви можете провести ділову чи романтичну зустріч, корпоративне свято, відсвяткувати день народження, ювілей, поуболівати з друзями за улюблену команду чи просто смачно поїсти.

Залежно від уподобань чи виду святкування ми можемо розмістити Вас у одному із трьох залів (див. Віртуальний тур), також до Ваших послуг окремий бенкетний зал. У залі ресторану на другому поверсі можуть комфортно розміститися до 60 чоловік. Саме тут Ви зможете насолодитися смачними стравами під супровід живої музики. Один із залів на першому поверсі вміщує до 25 чоловік і пристосований для святкування дитячих днів народжень. Він також обладнаний звуковою апаратурою, що дозволяє здійснювати музичний супровід святкуваь. Дитячі аніматори у яскравих костюмах клоунів чи казкових героїв допоможуть зробити свято Ваших дітей неповторним. У бенкетному залі може усамітнитись компанія до 10 чоловік. У барі ми можемо прийняти також до 10 гостей.

Кожен зал оснащений LCD-телевізорами і безкоштовним Wi-Fi доступом до мережі Internet.

Наш персонал уважно ставиться до кожного клієнта. Ми потурбуємося, щоб перебування у нашому закладі було якнайприємнішим для Вас та Вашої компанії. Адміністратор допоможе підібрати індивідуальне меню для Вашого застілля та вирішити всі організаційні питання, а кмітливі бармени та офіціанти кваліфіковано обслуговуватимуть Ваш бенкет.

шаблоны joomla

Про ресторан

Наша ціль полягає у тому, щоб кожен клієнт залишився задоволеним після відвідування нашого закладу.

Детальніше...

Відгуки

Bozenna12
Get involved podłogi winylowe select usługi check płyta trapezowa

Галерея